Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: *OBKLADAČI, Prostějov

Pozice:
*OBKLADAČI
Zaměstnavatel:
Green Trade s.r.o.
IČO:
26933241
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
69500
Popis práce:

CZ-ISCO 71223. Kontaktní osoba Vasiljev Anatolij, tel. 722 920 343 (volat Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: ahoj@novareko.cz. Pracovní doba: týdenní služební cesty do zahraničí (Rakousko, Německo). Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Požadujeme: manuální zručnost, vysokou míru odpovědnosti, pečlivost, samostatnost
Náplň práce: pokládka obkladů a dlažeb; provádětní ostatních činností v oblasti obkladačské práce (penetrace, akrylování, spárování); zodpovídat za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě.
Nabízíme: pracovní poměr na HPP, atraktivní platové ohodnocení, výkonnostní odměny, ubytování hrazeno zaměstnavatelem, příspěvek na dopravu, cestovní pojištění

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Anatolij Vasiljev
Telefon:
722 920 343
Počet zobrazení inzerátu:
1501×